Świadczymy pomoc wszystkim uczestnikom postępowania karnego : temu, kto jest pokrzywdzony przestępstwem, jak i podejrzanemu, oskarżonemu i skazanemu.

W ramach reprezentowania i obrony Twoich interesów jako pełnomocnik lub obrońca, w zależności od sytuacji, pomożemy przygotować zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, zażalenie na umorzenie postępowania karnego, zażalenie na odmowę wszczęcia postępowania karnego, prywatny akt oskarżenia, odpowiedź na akt oskarżenia, a także środki zaskarżenia takie jak apelacja czy kasacja.

W Twoim imieniu będziemy ubiegać się również o dozór elektroniczny (o odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego) jako lżejszą alternatywę dla odbywania wyroku w zakładzie karnym.

Wystosujemy wniosek do sądu o udzielenie przerwy w odbywaniu kary. Postaramy się również o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Naszym celem jest jak najlepsze zabezpieczenie Twoich interesów i wynegocjowanie możliwie najłagodniejszego wyroku. Specjalizujemy się w sprawie karnym, dlatego otoczymy Cię kompleksowym wsparciem.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM