Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszki Moszczyńskiej kompleksowo, rzetelnie i z dużym zaangażowaniem reprezentuje Klientów już gdy nastąpi zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie i następnie w postępowaniu przygotowawczym – najwcześniejszym etapie postępowania karnego.

Kancelaria adwokacka Wrocław będzie wspierać Cię na wszystkich etapach procesu karnego, począwszy od chwili gdy następuje zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie, poprzez postępowanie przygotowawcze (śledztwo lub dochodzenie), do czasu kiedy zakończy się postępowanie karne. Będziemy obecni w czasie przesłuchania oraz podczas postawienia zarzutów popełnienia czynu zabronionego. Złożymy stosowne wnioski dowodowe, odpowiedź na akt oskarżenia, przygotujemy taktykę procesową i wnikliwie opracujemy linię Twojej obrony. Będziemy również negocjować takie warunki dobrowolnego poddania się karze, które będą dla Ciebie najmniej dotkliwe.

W sprawach karnych i karnych – skarbowych oferujemy porady prawne jak również występujemy w charakterze obrońcy podejrzanego, oskarżonego oraz skazanego. Występujemy także jako pełnomocnik pokrzywdzonego (oskarżyciela posiłkowego).

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM