Jeżeli sąd wyda wyrok skazujący, przygotujemy apelację od wyroku Sądu pierwszej instancji, a w razie konieczności także kasację do Sądu Najwyższego.

Kancelaria Adwokacka Wrocław świadczy pomoc klientom, którzy popadli w konflikt z prawem lub z różnych przyczyn toczą się przeciwko nim sprawy karne. Oferujemy swoją pomoc i prowadzimy sprawy karne swoich Klientów na każdym etapie procesu karnego, którym może być postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe, postępowanie wykonawcze.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziemy wnosić zażalenie na postanowienie sądu gdy Sąd zastosuje tymczasowe aresztowanie, a następnie w trakcie gdy trwa postępowanie przygotowawcze, czy sprawa sądowa. Będziemy także ubiegać się o wznowienie postępowania, jeżeli pojawią się nowe dowody świadczące o tym, że skazanie było niesłuszne i skazany nie popełnił zarzucanego mu czynu.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM