Kancelaria Adwokacka
O kancelarii

Nasza kancelaria prawna zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i firm. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz opiekę prawną na najwyższym poziomie na terenie całej Polski oraz klientom zagranicznym. Adwokat Agnieszka Moszczyńska specjalizuje się w różnych gałęziach prawa, dzięki czemu dostrzega różne aspekty problemu klienta i wszechstronnie go analizuje.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska
Kompleksowa obsługa prawna
we Wrocławiu

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i staramy się, aby jak najlepiej reprezentować jego interesy w postępowaniu sądowym i na etapie przedsądowym.

Specjalizujemy się również w prawie międzynarodowym - pomagamy osobom objętym Europejskim Nakazem Aresztowania oraz ekstradycją, opiekując się nimi na każdym etapie postępowania. W przypadku zatrzymania za granicą, nawiązujemy kontakt z kancelariami w danym państwie.

Bogate doświadczenie sprawia, że sprawnie jesteśmy w stanie ustalić kierunek działania i strategię w danej sprawie. Staramy się zapewniać klientom pełną opiekę prawną i dać im poczucie, że ich sprawa jest prowadzona z należytą starannością i obrońca podejmuje wszelkie możliwe w danej sytuacji kroki.

Reprezentujemy naszych Klientów

w skomplikowanych sprawach karnych, ale można u nas uzyskać poradę również w zakresie:

  • prawa cywilnego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa pracy,
  • prawa lokalowego i dotyczącego nieruchomości,
  • prawa gospodarczego,
  • prawa ubezpieczeń społecznych i innych.

Potrzebujesz sprawdzonego adwokata karnego?
Dobrze trafiłeś!

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia
czynna codziennie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacje kryzysowe w naszym życiu mogą zdarzyć się w każdej chwili. Dlatego nasza Kancelaria czynna jest codziennie i każdego dnia można umówić się u nas z doświadczonym i profesjonalnym adwokatem, który udzieli swojej fachowej porady. Zapraszamy również do kontaktu online, który umożliwia bardzo sprawne uzyskanie opinii prawnika w każdej chwili.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska biegle posługuje się językiem angielskim i posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw transgranicznych, gdzie wielokrotnie korzystała ze swoich umiejętności. Zna także język niemiecki, co znacznie ułatwia kontakty międzynarodowe. Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego adwokata, z pewnością jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii z Wrocławia.